45 no ayakkabı giyen kadın

puma
Zincir ayakkabı mağazalari olan bir firmada gözlerim ile gördüğüm,kulaklarım ilede duyduğum cümle..45 no ayakkabı arıyormuş kendisi için fakat bulamamış,en son benimde olduğum mağazaya gelen koca ayak kadın..(bkz:koca ayak)
1
puma puma
Voov..bencil hatunlar tarafından 8 disslike.ahaha
elsa nilsson
sporda 40 topukluda zaman zaman 41 giyiyorum. bununla ilgili herhangi bir sıkıntısı olan veya ötelemeye, ötekileştirmeye çalışacak veya içinde alay etme arzusu barındıran yazar bozuntuları lütfen yeşillendirsin.
angora
8 cm penisi olan bir birey nasıl sizi ilgilendirmiyor ise, kadınların 45 numara ayağı da ilgilendirmemeli.
3
puma puma
8 cm penisi olanın 8 cm penisi olduğu görünmez sokakta !ki sahibi akıl melekelerini kaybetmemiş ise..ama,45 no ayakkabı giyen bir kadinin,45 no ayakkabı giydiği tüm çıplaklığı ile belli ve gözle görülür..ve sayın yazar,imla hatalarına dikkat et lütfen.
angora angora
Gerçek mesleğim yazarlık değil. Yazdığım şeyin net bir şekilde anlaşıldığını düşünüyorum. Gerisi umrumda değil.
1isi 1isi
Puma kardeş 8 santimlik penisini iyi saklamışsın bizimde göresimiz yoktu zaten fakat saçmaladığın bir kadının 45 numara ayaklarından daha fazla aşikar yazılarindaki düzene verdiğin önemi okuduğunu anlamaya versen daha iyi olur
Esenlikler dilerim
louis marchand
boyu kısa ama ayakları büyük bir hanım arkadaşımı aklıma getirmiş olan kadın.

kendisine "sen yatay büyümüşsün" der takılırdım. o da hiç sorun etmezdi bu şakamı.
kazee
Ciddi manada modern insan dediğimiz canlıların aslında ilk insanlardan daha canavar olduğunu düşünüyorum.Sizin bu iğrenç espri anlayışınızı ciddiye alıp üzülen insanlar var bu dünyada.
elephant
Kafası rahattır, çoğu modeli bulur, daha ucuza alır. Mesela biri var tanıdığım, 35 giyiyor ama ayakkabı yok. Çoğu firma üretmiyor 35 numara. Yani başlıkta çok tartışılmış fakat, dalga geçilecek bir durum değil.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol