başıboş sokak köpekleri

puma
Kesinlikle bir adet dahi olsa,belediye tarafından alınması gerekiyor.dun gece bir kadını köpekler tarafından isirilmaktan kurtardım.. kadın arabada tirtir titriyordu oyleki konuşamıyordu o derece korkmuş..evine kadar bıraktım ve ailesine teslim ettim..olay mahallinide bugün gerekli yerlere bildirdim..çete halinde geziyorlar bildiğin kolluk kuvvetleri.ters bile bakamiyorsun.biri ordan hirrr, hayırdır bro der gibi bakar,digerleride koro halinde hirrrrr demeye başlar..sonra dersin buyur burdan yak.. adrenalin tavan yapar.kopeksiz sokaklar istiyorum.
yushy
aynı zamanda günün yalnızca belli saatlerinde sokakların sahipleri olan köpeklerdir.zira sabah 5 te sokaklarda birlikte dolaşırken gördüğüm 4-5 köpeğin öğle vakitlerinde bir kere bile göremememin başka açıklaması olamaz.
nordousate
Dünyanın sadece kendisine ait olduğunu zanneden yazar başlığı. Daha önce saldırıya uğramamış,taşlanmamış hiç bir köpeğin durduk yere birisine saldırdığına şahit olmadım.En az bizler kadar yaşama hakkı olan köpeklerin sokaktan toplatılması gerektiğini düşünüyorsa, evden çıkmaması gereken yazardır ayrıca.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol