fil sözlük yazarlarının 2020 yılından beklentileri

0 /
esdemirei
şu aralar tek beklentim karakterimi bozmadan hayatımı sürdürecek kadar para kazandıracak bir meslek denebilir. şu aralar biri ana sınav olmak üzere üç ösym sınavına hazırlanırken gittiğim derhaneye ulaşım giderlerim oluyor. bu giderler için evdekilerden para isterken bile çekinir oluyorum. şimdi “yarı zamanlı bir işe girsene” diyenler olacaklardır. her ikisini yürütecek bir kapasiteye sahip olduğumu sanmıyorum. bundan dolayıdır ki ilk cümlemdeki temenni içindeyim.
ateskadehi
2017 ve 2018 yıllarında annemin hastalığı sebebiyle hastanelerde geçti günlerimin çoğu. Oldukça yoruldum, çok sabrettim. Tamamdır bu iş, artık uğramam derken 2019'da ben hastalandım ve ameliyat + hastanede yatış süreci geçirdim. Tüm bu sebeplerden dolayı 2020'den hastaneye sadece kontrol amaçlı gittiğim günler diliyorum. Ayrıca, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olur umarım. Gerçekten buna ihtiyacımız var.
gezgin mhendis
Bundan tam 1 sene sonra , Almanya ya da Avustralya'da iyi para kazandigim bir işe girmiş, hayatim duzene oturmaya başlamış ve evime studyo icin ekipman bakiyor olmak istiyorum ve tabi ki en iyisinden bir elektrogitar da almis olayim. Ablamla hasret gidermiş olayim. Hatta o kadar hasret gidereyim ki yine ondan kaçmak isteyeyim. Sevdiğim kadin da yanimda olsun beraber para biriktirip bol bol gezelim. Dahasi da var ama bunlar en onemlileri. Seneye bu gun göreceğiz hangileri olmuş bunların.
dp184
Bulunduğum şehir dışında yaşamak ve çalışmak istiyorum. Mesleğimde iyi olmak aksi taktirde hostes olmak istiyorum. Gezmek istiyorum bütün yıl boyunca. Gözyaşlarım gülüşlerimden az olsun istiyorum. Daha ne isteyeyimbir de hepinize iyi seneler dilemek istiyorum çok saygı değer yazar arkadaşlarım
0 /