lgbt

kamdavulu
"Nerdesin aşkım, burdayım aşkım" diye sokaklarda bağıran, öpüşen, yiyişen, kimin kime itelediği belli olmayan cinsel yönelimde özgürlük organizasyonu. Lgbt ye sözüm yok ama aralarına sızan ve o güruhu başka yerlere yönlendiren kürtçü, komünist gruplara düşmanım.
gaz69
batı merkezli bir aydın hareketidir.
bu coğrafyada eşcinsellerin sadece çok küçük bir azınlığını temsil edebiliyorlar. yanlış, provokatif eylemler yapıyorlar. dolayısıyla türkiye'de lgbt gibi hareketlerin eşcinsellere faydası mı yoksa zararı mı vardır, tartışılır.
ama ne olursa olsun lgbt bir sonuçtur. senin düzgün bir eşcinsel politikan yoksa, eşcinsel birimlerin yoksa, onları dışlarsan ama herşeyi gizli gizli yaşansan birisi de gelir 'senin' eşcinselini kendi tarafına çeker.
owl
Sapkınlık ve şarlatanlık dolu bir harekettir.Bu hareketin öncüsü alfred kinsey bebekler ve çocuklar üzerinde orgazm deneyleri yapan ve yaptıran aynı zamanda para karşılığı küçücük bir kız çocuğunun babası tarafından tecavüze uğramasını sağlayan pis bir sapıktır.

Bu hayatta cinsel eğilimleriniz hormonlarınıza bağlı olabilir. (artık tedavisi var hormon yüklemesi ve çeşitli yiyecekler ile doğal haline geri dönüyor)

Bu hareketi özgürlük ile bağdaştırmayın ! Misalen Taksimde ramazan gününde yürüyüş yapmak ve islam dinine saygısızlık yapmak nasıl bir özgürlük ?

Bir de bunu atatürkçülük ile bağdaştırmaları yok mu ?

Deli oluyorum ! Atatürk toplumun düzenini bozan hangi ahlaksızlığa izin verirdi ?

Böyle şeyler toplum düzenini bozar arkadaşlar.Biz avrupalı bir millet değiliz biz doğulu çoğunluğu müslüman olan bir milletiz yazısız ölçüsünü edepten alan kurallarımız var.Devletimiz kesinlikle “avrupa yapıyor” gazına gelmeyip böyle lgbt yobazlıklarına resmi izin vs vermemelidir.
kama tarkan kağan
Sodom ve gomara'nın yanmasına neden olan hede.

2010 lardan beri gerek sinema gerek karikatür gerek diziler ve animasyonlarda güzelleye güzelleye bitiremediler sırf bunlar mutlu olsun diye çizgi romanda altın çağın en önemli karakterlerinden biri yeşil fener karakterini gay yaptılar,2013 de x-treme x-men de Wolverine ve herakles'i sevgili yaptılar şimdi hepimize normal geliyor tabi

Çok şükür bunlar bitti şimdi karakterleri zenci ve kız yapma modası başladı James Bond'da bundan sonra zenci ve kız hayırlı uğurlu olsun hepimize.
timurtash
Amerika'da on beş yaşında çocukları cinsel obje gibi kılıktan kılığa sokup cinsel devrim naralarıyla sokaklarda türlü şekillere giren, lümpen harekettir. Neden amerika'dan bahsediyorum. Zira bize tüm alt protest hareketler amerika'dan üniversitelere gelir. Bugün amerika'nın başına gelen yarın bizim başımıza gelecektir emin olun. Nigger deme black de hareketi bile bize zenci deme siyahi de olarak geldi, bu kanıtıdır ki üstüne bu hareketin nasıl da kopyala yapıştır yöntemini takip ettiğinin işaretidir. Ayrıca ypg terörünün alt birimlerinden biri de lgbt tugayıdır, komik ama gerçek.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol