sözlük erkeklerinin yakışıklılık dereceleri

0 /
savci esra
girilen entry'lerden erkek yazarların ne derece yakışıklı olduğunu öğrenebileceğimiz başlıktır. burada herkes anonim olduğuna göre hiç utanıp sıkılmadan söyleyebilirsiniz.
namik
10 üzerinden 0
Tipim yok
- bile değil.
Görünmez gibiyim.
Edit: İnsanları seviyorum. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim. Mutluyum ve huzurluyum. Kimse kıyaslamıyor, bir şeyler beklemiyor, kimseden bir şey beklemiyorum, kimseyi kıskanmıyorum. Kimse beni sıkmıyor. Saçma oyunlar ve rekabetler yok. Arkamdan dedikodu eden yok. İhanet eden yok. Gerçek dostlarım var. En güzeli de kimsenin ilgisinin yokluğunu hissetmiyorum. Bulunduğum ortamdan çok kolay kopabiliyorum. Yalnız kalabiliyorum. Kimseye güvenmiyorum. Yalnız ölebilirim. Bu beni üzmezdi doğrusu. Sadece değerlerim uğruna ölmek istiyorum. İnsanlar ne kadar kötü olursa olsun onları seviyorum.
Bütün kadınlar yengem, bütün erkekler eniştemdir.
Mücadele ettiğim düzlem başka bir boyutta, insanların hipergamik kaygılarının üstündeyim.
Duygularımı sıradan şeylere harcamıyorum.
biliriz
evrenin gelmiş, geçmiş ve gelecek en yakışıklı ve çirkin homo sapiensleri arasında bi derecede yakışıklı. alın size sonsuz bi ipucu. anlamayan kadınlar yazabilir ancak mevlana'da değilim bilerek gelin.
esdemirei
karşı cinsiyetlilerin hastası olduğu baklavalara, bunların değerlendirildiği lüks tüketim alışkanlıklara sahip olmadığım/olamayacağım dememin üstüne “olmayı düşünür müydünüz” sorusu sorulsaydı da olmayı asla düşünmeyeceğimi söyleyebileceğim bir tür kıyaslama aralığı.
lobidick
Berberde “saçını nasıl yapalım kardeşim” cümlesine nasıl yaparsan yap zaten mal belli diyecek durumdayım. Yıllardır aynalara küsüm gerçi onlarda beni pek sevmezler. Ama şunu da belirtmeden geçmek istemedim. Eğer ayna da gördüğüm şey gerçekten bensem bu zamana kadar insanlar benimle iyi muhattap olmuşlar.
1
yasiyoruz da noluyo yasiyoruz da noluyo
beni tarif etmişsin
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol