confessions

esekherifindamadi

1. nesil yazar - Tecrübeli

  1. toplam entry 97
  2. takipçi 2
  3. puan 4317

kezbandioksit

esekherifindamadi
bir kezbanın ağlatılarak, pesimist göz yaşlarının sözlük ortamlarına döküldüğüne şahit olduğumuz, sadece sözlükler değil tüm yurtta azalmasını canı gönülden temenni ettiğimiz alış, vermeyiş içeren element.

sağlık bakanlığının ücretsiz maske dağıtımı

esekherifindamadi
maskeyi almak isteyenlerin, değerli vatandaşlarımız, yoğun ilginize teşekkür ediyoruz ile karşılandığı fakat devamında taleplerin şimdi değil, zamanı kestirilemeyen bir tarihte e devlet kapısı üzerinden yapılacağı uyarısı ile uğurlandığınız maske dağıtımıdır.

eczacılar ise ayrı alem. ağzınızdan maske kelimesi çıktığı an, sahtekar taksici taksimetresi gibi para yazmaya başlıyorlar.

çare boxer!

salon

esekherifindamadi
ah ah dostlarım! bu konuda en çok ben dertliyim.

pek çok evlendirme programından teklif almama rağmen, en çabuk ilişki başlatıcısı olduğu söylenen fil sözlük aracılığı ile bu satırları yazıyorum.

25 yaşında, duruşu, kalakteri ve bir cümle daha mental organları ile birlikte dimdik ayakta olan bir insanım. aylık 25 bin tl civarında kira gelirim, yazlığım, kışlığım ve dahası paketi bile açılmamış onlarca termal çorabım mevcut. hani herkesin ayrı bir huyu ve tabiatı vardır ya, hah işte o cins ben olacağım ki, kendi bokuna bile trip atabilen, eğitimsiz fakat öz güveni kraliçe statüsünde olan hanım arkadaşlardan hoşlanıyorum. iliğimi kemiğimi sömürüp, bir de boşanırken donuma kadar almalarında ki o incelikli işçilik ve uzaktan hıhh! çekişlerinin hastasıyım ayrıca.

bulun beni!

adım samuel, 25 yaşım.

bu kafalar bambaşka albayım.

giysilerin alınamayacak seviyede pahalanması

esekherifindamadi
kullan at diye tabir edilen atlet fiyatının 25 liraları gördüğü, 6 ay kullanmadan ağ yırtılması kurnazlığına kurban giden kot pantolon ve daha bir çok üründe ki fahiş fiyat artışıdır.

kot pantolonlar altın arayan madencilerin sürekli yırtılan pantolon sorununa çözüm olması amacı ile üretilmiş bir üründür. lan!! orasından burasından erpimesin diye, donla araba sürüyoruz bu kez uygulamada ceza kesiyorlar. giyiyoruz, madenciye dayanan pantolon dayanmıyor!
1

miras

esekherifindamadi
eski türk filmlerinde mısır'daki paşa dedelerden kalırdı. şimdilerde o güzel dedeler mortingen olduğu için, iki oda bir salon, musluğu kırık, merdiveni çökük evler kalmaktadır. fakat yemesi zevklidir.

muhabbetleri genelde şöyledir.

dedemden bir ufak ev kaldı ama....

uzak arkadaş. ooo hayırlı olsun ne zaman ıslatıyoruz?

çok yakın arkadaş. baba bi rus yapalım, kuruduk amk.

hayır hesanat diye yola çıkılır, fakat meyhaneye, kerhaneye, bara diskoya en düşkün mal grubu da budur. ölmeden hayır hasenat işlerinizi yapın bence.

2019-ncov

esekherifindamadi
sözlük yönetiminin faşik saldırısına uğrayıp, öz kimliğinden uzaklaştırılmak istense de, o halen daha korona virüstür.

eyyy mod efendi. başlığı emcükleyeceğine, virüsten nasıl koronacağını düşün.

adettendir.

t: winter is coming.

2020

esekherifindamadi
ocak ayı neredeyse ocağımızı batıracaktı. neyse ki 2.5 saat sonra hava sahamızdan uzaklaşacaktır. eyyy şubat.

büdüt: 3.5 değil, 2.5'muş. pilkisayar saati geri.

2019-ncov

esekherifindamadi
rna tabanlı, diğer aile üyelerinden farklı olarak dna yapısına daha benzer, pozitif ve negatif sarmalları olan virüs. sars ve mers gibi ölümcül virüslerden ayrılan noktası rna tabanında ki bu çift sarmal ve kuluçka evresinde de bulaşabilme özelliği.

bu tarz ilkel virüslerin, mutasyona uğrayarak distopiik filmlerde gördüğümüz hayalet şehir ya da kasabalar oluşturması kolay olduğu için alınan tedbirler az biledir. fakat yurdum cahiline sorsanızi ''öhhe öhhe noeee olaacagg aminyummm grip gibiymiş ya la '' cevabını alırsınız.

korununuz.

zira fena geliyor.

deja vu

esekherifindamadi
yoktur.

beyinde ani gerçekleşen sinir kopmaları sonucunda, anlık hafızanın bir başka sinire aktarımı dolayısıyla öncesinde yaşandığı düşünülen bir hissiyata neden olabilmektedir.

kaynak: yarra min bashi
3

esekherifindamadi

esekherifindamadi
kaybın yanında, ouvv yeah nidaları eşliğinde çekilip, ihtiyaç sahibi escort bayanlara yapılan yardımlar düşülmeden söylenen rakam, tam olarak 50 bin liradır. Bu kıyas o kıyas değil.

Edit: sevmem. kumar olarak düşünmemiştim fakat dijital paralar kumardan farksız. ışık görebiliyorsam riske girerim fakat kumar risk değil, kumarbaz yanılgısı ile dolu garanti kaybediştir.

Bir yazar.
0 /