confessions

hunter

1. nesil yazar - Tecrübeli

  1. toplam entry 125
  2. takipçi 3
  3. puan 3240

the100

hunter
Kass morgan isimli yazarın aynı isimli 4 kitaplık serisinden uyarlanan dizidir. Evet esasında bir kitap serisidir ama dizisi daha çok bilinmektedir. Dizinin senaryosu kitaptan biraz daha farklı işlenmektedir ve bana göre dizinin senaryosu çok çok daha iyidir. İlk iki sezon biraz ergen gençlik dizisi gibi gelse de 2.sezonun sonundan itibaren liderlik,din,halklar gibi konularda bir çok değişik göndermeler barındırmaktadır. Bilimkurgu seviyesi her sezon artarak son sezon çok iyi bir noktaya gelmiştir zaten. Bu dizide aranan her tür var diyebiliriz. Yapay zeka var,ışık şehri var,fantastik ortaçağ benzeri sahneler var,uzay var,bilim kurgu var her şey var. Özellikle bir halkı yönetmenin ne denli zorluklar,fedakarlıklar işlediği iyi yansıtılmıştır. 3.Sezon da zaten inanç sıçramasının sonuçları resmen işlendi. Benim puanım 10 üzerinden 8. Çok olumluyum ama tabi bazı mantıksız yerleri de var.

mekanın sahibi

hunter
Norm enderi çok seven biri değilim ancak bildiğim kadarıyla beatlerini kendisi yapıyordu bi ara eğer hala öyleyse parçanın altyapısını o mc den çalacağını hiç sanmıyorum.

sagopa kajmer

hunter
Eski adıyla silahsız kuvvet aka dj mic check. Zamanında sahtiyan,kolera,ceza,fuchs,fuat gibi isimlerle bir arada takılıyorlardı. Bir pesimistin gözyaşları isimli parçası cezanın annesi için yapılmıştır. Ayrıca sahtiyan isimli mc o zamanlarda sahtiyan aka sagopa jr olarak da geçiyordu. Kuvvetmira isimli oluşumun kurucusuydu. Artık oluşum falan da kalmadı.
0 /