confessions

kadin virtuozu

1. nesil yazar - Tecrübeli

  1. toplam entry 94
  2. takipçi 5
  3. puan 3650

süleyman demirel

kadin virtuozu
1924 ısparta doğumlu türk siyaset insanı. Dyp & shp döneminde Başbakanlık görevinde bulundu. Türkiye cumhuriyeti'nin 9. Cumhurbaşkanıdır. 2015 yılında 91 yaşındayken vefat etmiştir.

Elinden düşmeyen şapkası kendisinden de meşhurdur. Üslubu meseleleri değerlendirme şekli mizahi bir yönü olduğunu gösterir. Siyasi görüşlerini seversiniz sevmezsiniz ama muzip adam kabul edelim.

Uğruna şarkılar bestelenmiştir "ben sizin babanızım" diye ama gık dememiştir. en azından mizaha, eleştiriye izah aramayan devlet insanlarımız vardı eskiden şimdi o da yok.

yol

kadin virtuozu
A noktasından b noktasına giderken takip etmeniz gerekendir. opsiyonlarınız arasından seçeceginiz yolun doğru yol olması önemlidir bazen kestirmeden gidilen yollar çıkmazlarla son bulurken bazen dolambaçlı diye isyan ede ede yürünen yollar huzurun tek çaresidir.

cezve

kadin virtuozu
Genellikle Kahve pişirmek üzere kullanılan nesne. Kahvenin köpüğünü alırken acele etmeyiniz tabii geç de kalmayınız yoksa cezve tarafından sınanabilirsiniz.

salda gölü

kadin virtuozu
Burdur'un Yeşilova ilçesinde bulunan cennet gibi göl. rant uğruna doğaya saygısızlık eden tüm çıkar odaklarının karşısına dağ gibi dikilip o cenneti korumamız lazım.
0 /