confessions

kikirti

1. nesil yazar - Azimli -

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 0
  3. puan 1271

ahtapot

kikirti
Omurgasızlar grubunda bulunur.
8 bacaklı olmasıyla 10 bacaklı mürekkep balığından kolaylıkla ayırt edilebilir.
Yarı kapalı dolaşıma sahiptirler ve kafadan bacaklıdırlar.
Bazı örneklerine Türk sinemasında rastlanmaktadır.

savaş alanında dans etmek

kikirti
Türk savaşçılarının herhangi bir savaşta kişi başı 20 30 düşman düşmesi durumunda sıkılıp tekniklerine figür eklemiş halidir. Enstrumental olarak gürz, balta, kılıç, hançer, bilimum tokat kullanılarak yapılır.

teröriste yapılan işkence

kikirti
İşkenceyi zaman kaybı olarak, gereksiz efor sarfetmek olarak nitelendirmekteyim. Günümüzde kimyasallarla hedefe doğrudan kolaylıkla doğruları söyletmek mümkün. Ayrıca katil teröristlerin hapishanelerde benim verdiğim hatta şehit ailelerinin verdiği vergilerle beslenmesini asla tasvip etmeyen biriyim.

hayalindeki mesleği yapmak

kikirti
Çok nadir denk gelmiş olmamla birlikte denk geldiklerimin hepsi mutlu insanlardır. Ayrıca bu kişilerin sosyal ilişkileri de çok neşeli ve samimidir. Umarım bütün yazarlarımız sevdikleri işi yapıyorlardır.

atatürkçülerin ve muhafazakarların sebepsiz düşmanlığı

kikirti
İnsanların çocukluktan itibaren yaşadığı ortama göre fikir ve zihin alt yapısından oluşan, okuyup öğrendikçe yok olan, araştırmaya devam edildikçe aynı hataya maruz kalan ve bırakılan insanlara fikri savaş açtıran düşünce biçimidir.
Eğer taraflar olarak değerlendirmeye alırsak "Atatürkçü" ve "Dindar" kesim olarak adlandırdığımızda tarafların ait olduğu felsefi akımlar barışı, okumayı, öğrenmeyi, araştırmayı aşılarken iki grubun da holiganlarının asla bu fiillere yönelim göstermemesi çok acıdır.
Ayrıca Türk milletinin bu iki değere sahip olduğu halde hem cahil kalıp hem herşeye iç huzursuluk çıkarması akıl sır erdirilemeyecek bir olaylar bütünüdür.
(bkz:Canım Türkiyem)