confessions

maji

1. nesil yazar - Tecrübeli

  1. toplam entry 55
  2. takipçi 1
  3. puan 2175

kanal istanbul

maji
Gündemi boş tutmamak adına ya tutarsa maksatlı hazırlanmış bir proje. istanbulun avrupa yakasının avrupaya 5, anadoluya ise 3 köprü ve 1 tünel ile bağlanması en ortalama senaryoda bir savaş veya büyük bir deprem durumunda şehrin yarısının açlık ve anarşiye düşeceğini gösteriyor.

the witcher

maji
Dünya yansa para almadan ateşe işemeyecek olan bir karakterin yıllara dayanan, o anlık gazla söylediği tek bir sözü ile kendini istemeden de olsa tüm olayların merkezine atmasını çok farklı bir şekilde anlatan bir dizi. Tek eksiği, uzun zaman sıçramalarında bunu izleyiciye anlatacak bir yöntem bulamaması. Tüm sezonu bir haftada izleyen biri olarak olayların sıralamasını ancak 5. bölümde anlayabildim.

yılbaşı bileti

maji
Az paraya çıkmayacağını bildiğin halde hayal etme şansı verdiği için alınır, eğer hayal gücünüz yoksa almayın, zaten çıkmaz. Her aldığım bileti en az 1 hafta harcarım artık en optimum şekilde yaşamanın sırrını sanırım buldum.

yazarların başarısız girişimleri

maji
Iki yıl kadar önceydi okul gene uzamış, çalıştığım yer mesleki tatmin vermiyor, sıkıntılı bir haftanın sonunda planımı kurdum keskin bir bıçak bolca ağrı kesici ve 70lik votka. Ama olmadı yani o son anda insan vazgeçiyor bundan da başarısız ol ne olacak ki daha nereye düşersin ki diyor ve devam ediyorsun.

iki yıllık bölüm mezunları

maji
Zamanında çalıştığım tekstil fabrikası için konuşacak olursam her mühendise en az 3 tane 2 yıllık okumuş arkadaşlar vardı (tekstil, mekanik, elektrik v.b.) ve her zam zamanı biz garip mühendislerden fazla zam alırlardı ki haklarıdır. Bu arkadaşların yaptığı çoğu iş bilgi ve el işi gerektirir hele bakım bölümünde 2 yıllık mezunları ellerinde anahtar, makinelere hassas ayar yaparken görebilirsiniz.
0 /