confessions

the laker

1. nesil yazar - Ordinaryus

  1. toplam entry 311
  2. takipçi 6
  3. puan 10250

trump'ın süleymani'ye küfür etmesi

the laker
T: ABD başkanı Donald Trump'ın Milwaukee'de seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği mitingde kasım süleymani'ye o... çocuğu demesi olayı.
Link: https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/dunya/trump-oldurulen-general-kasim-suleymaniye-kufur-etti-41420905

Haklıdır veya haksızdır orasını bilemeyeceğim de, hatta haklı da olsan, yüzlerce kişinin önünde küfür etmek de ayrı bir cesaret doğrusu.
Kendi arkadaşların arasında küfür et de, binlerce kişinin önünde ayıp ya.

çatalca

the laker
T: istanbul'un kuzeybatısında bulunan ilçesidir. YYüzölçümü bakımından en büyük ilçesidir. Zira 1291 km²'lik bir alana yayılmıştır ilçe sınırları. Nüfusu yaklaşık 73.000 olup, İETT'nin 401 numaralı otobüsleriyle Yenibosna'dan gidilebilmektedir.

cep saati

the laker
T: Cep saati, ya da Köstekli saat olarak da bilinen, bir zincir vasıtasıyla elbisenin herhangi bir yerine takılarak kullanılan saat türüdür.
Eskiden kol saatinin icat olunmadığı dönemlerde kullanılırdı daha çok.

Şimdilerde ise yüzüne bakan yoktur ben hariç. Erkeğe ayrı bir hava kattığını söyleyebilirim. Hatta itiraf edeyim, cep saatlerinin hastasıyım...
O zinciri bile takım elbisenin üzerine karizma katar.
Günümüzde ne yazık ki sadece dedelerimiz kullanır bu saatleri. Ancak eskiden her genç erkekte bulunan bir aksesuardır aynı zamanda. Altından gümüşten kromdan çelikten ve pirinçten yapılanları vardır.
2
0 /