confessions

uzaydangelen

1. nesil yazar - Tecrübeli

  1. toplam entry 72
  2. takipçi 0
  3. puan 1530

yetkilinin entry'lerimi silmesi

uzaydangelen
Bu resmen kısıtlama sansür ve adam kayirmacadir. Elsa nillson adli kullanicinin açtığı "Sol frame katliami" basligi altina yazdigim ve o basligi açan üye ile ters dustugum için (hatta orospunun cocugu diye bana kufurde etmesine ragmen ) bana ambargo uyguladı bu site az önce, sizlere hiç yakıştıramadım bunu. Ekşi sözlüğe geri dönüyor , özgürlüğün olmadığı bu siteden sayfamin silinmesini talep ediyorum . Sizde o tarz geri kafalilarla devam edin yolunuza . Bugun bana, yarın size yaparlar arkadaşlar, bu durumu en iyi protesto bu siteden ayrilmaktir . Birazdan hesabimi kapatiyor olacağım .

göksal kaya

uzaydangelen
Bu adamdan gıcık aldığım kadar hiç kimseden gıcık almıyorum herhalde. Atatürk istismarcisi aylak herif, resmen atamı istismar ederek adam beleşci bir hayat yaşıyor, oysaki sen onun bırak benzeri olmayı tırnağı bile olamazsın. Bu adama paşam bilmem ne diyipte önünde el pençe divan duranda net olarak ağır gerizekalidir. Hastaneye kaldırılmış güya, alâ, bir durulsun artık, iş güç sahibi ol be adam, çek ellerini atamdan .

dışlanan insanların sorunu kendilerinde araması gerektiğinin ne kadar doğru olduğu sorunsalı

uzaydangelen
Ben bütün kaypak , dansöz insanların diğer insanlar arasında ikiyüzlülük le çok iyi barındığıni gördüm, dışlanan insan can'dir durusttur en azından . Örnek ben, kimsenin cesaret edemediği doğruları söylediğim için dokuz köyden kovulurum her seferinden. Israrla da bozmam bu çizgimi, aksı taktirde o iğrendiğim varlıklardan ne farkım kalır .

dmax

uzaydangelen
Güzel kanal, harika programlar mevcut, en çokta yaban evleri izlemeyi seviyorum . Ormanın, doğanın ortasında insandan uzağa kulübeler inşaa ediyorlar, resmen hayalimi yaşıyorlar .

yozlaşan insanlık

uzaydangelen
Nereye gidiyor bu insanlar demeden edemiyorum, onlar gibi giyinmedigimde ve onlarin ilgi alani olan hiç bir şeyi benimsemedigimde, kısaca onlar gibi boş beleş düşünmediğimde anladım. Rayından çoktan çıkmış maalesef, yozlaşmış insanlığın yarıdan fazlası .
0 /