yazarların yaşadığı heyecanlı olaylar

merlin
anlık olarak, geçirdiğim trafik kazasını sayabilirim. araba 4 kez takla attı. başıma aldığım darbeyle hayatımda ilk ve tek kez bayıldım, ölmek bu kadar kolay olmamalıydı. arabadan 5 kişi burnumuz kanamadan kurtulduk.
süreç olaraksa, ettiğim uzun soluklu kavgaları sayabilirim. öyle kavgalardı ki, sürekli dayak yememe rağmen durmuyordum adeta hissetmiyordum. hissettiğim tek şey sıcak bir duygu ve zamanın geçmek bilmediğiydi. o kadar sıcak ve güçlü bir duyguydu ki, buna ölüm korkusu haricinde ulaşamayacağımı anladım.
ele geçirilme fobim olduğundan dolayı, bu süreçler ölümcül yerlerime bir darbe almadan kesilmiyordu. bazen kavga ettiğim kişiden ayırmak için çevreden bu darbeyi alıyordum.
neyse ki bunlar ergenliğimde kaldı ve sadece bana saldıranlara karşı bunu uyguluyordum.
barbarların neden şiddeti arzuladığını anlıyordum, ölme riskine rağmen neden bunu istediklerini anlıyordum.
şimdi kendimi potansiyel bir suçlu olarak görüyorum.
1
karacaoglan karacaoglan
Beni dahil etme deli oğlan
esdemirei
ilk karşı cinsten seni seviyorum cümlesini aldığımda o yaşıma kadar deneyimlemediğim bir heyecanı yaşamıştım. bu ifade benim için aşırı sorumluluk yükleyen ve seninle her şeyi yapmaya hazırım gibi bir anlama geliyordu. ilişkimiz iyi gitse de bitmeye yakın bu kişi sözde ben üzülmeyeyim diye kendince sessiz bir şekilde ilişkiyi bitirmek istediğini 15 gün sonra kendisine ulaştığımda öğrenmiştim. o zaman pek üstelememiş, anlayışla karşılamıştım. ta ki ilerleyen aylarda sözde vicdan azabı çekmiş gibi kendisi yazana dek. Yazması sorun değil de ilişkimizin ortasında edindiği öteki sevgilisiyle çekindiği fotoğrafla taşak geçer gibi yazması tepemin tasını artırmıştı. o zaman dedim ki dinen bağlı oldukları ve övündükleri adem ve havvaʼdan gelme kaba ifadeyle orospu çocuklarının hiçbirisiyle bir ilişki kurma. O zamandan bu zamana başka heyecan meyecan yaşamadım, yaşamaya da niyetim yok.
anayimbenana
Karnım burnumdaydı rutin bir doktor kontrolünde bebeğimin kalp atışlarının düştüğünü öğrendik apar topar hazırlanan bavul, telaşlı aile büyükleri ve tir tir titreyen bir eş kapıda, başımda anestezi uzmanı derin derin nefes al dedi son duamı ettim çektim içime anında gittim ve uyandığımda bir viyaklama kulaklarıma doldu. Pamuk gibi bir oğlum olmuş minicikti, göğsüme koydular sarıldım öptüm kokladım kavuştuk dedim. Yaşadığım en heyecanlı olaydır... Darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına.
1
merlin merlin
nick entry :)