2023'te ay'a gitmemiz -filsözlük

2023'te ay'a gitmemiz

1 /
mamut
milli uzay programı ile birlikte gündeme gelen projede hedef astronomi alanında gelişmeler sağlamak. Elon musk, space projelerini bir yılda mı tamamladı? ya da Rusya, uzay çalışmalarını bir gecede mi bitirdi? hayır. birçok şirket yıllardır hatta kimisi 10 yıldan fazladır bu iş üzerinde uğraşıyor ve verdikleri tarihleri çoktan aştılar bile ama bunlar gündeme gelmez. bizdeki batı hayranlığı ve milli projeleri küçümseme devam ettikçe, bir şeyler olsa dahi burun kıvıranlar olacaktır. ben ülkem adına iyi şeyler olsun istiyorum bunun için her olumlu projeyi desteklerim.
4
kanocuya ahtapotla tokat atan fok kanocuya ahtapotla tokat atan fok
Valla olacak iş var olmayacak iş var bu olmayacak iş kusura bakma. Dalgamı da geçerim. Daha 10 senedir tank motoru uretememissin, en yakın uçak motoru denemeyimin 1950 de kapatilan uçak motorunda kalmış , sen ekonomik krizi unutturmak için ayı ortaya atarsan dalga mı geçerim kardeş ben kusura bakma.
mamut mamut
umarım bu tereddüt ve eleştirileri unutturacak güzel gelişmeler olur (:
kanocuya ahtapotla tokat atan fok kanocuya ahtapotla tokat atan fok
Olmaz hocam bu ülke de artık eğitimli insanın değeri yok ülke Karadeniz feodalizmine yenik düştü. Ben bir seneye gidiyorum üç aşağı beş yukarı projem hazır ve onaylandı sadece gideceğim ülkenin arsa gostermesini bekliyorum kuracağım tesis için. Aşağı yukarı 20 kişi istihdam edeceğim ve know how biriktirmeye başlayacağım. Yapacağım işte elektronik aletler deki değerli materyallerin ayrıştırılması. Bir Allah'ın kulu şunu sormuyor sen neden bu işi döviz bu kadar değerli türk parasi degersizken Türkiye de yapmıyorsun. Sebebini söyleyeyim Karadeniz feodalizmi ile.yonetilen bir ülkenin geleceği yoktur. Daha ben yaşadığım ülkeye yatırım yapmiyorken gitmenin yoluna bakiyorken sence benden kalifiye insanlar bu ülke de durur mu?
kanocuya ahtapotla tokat atan fok
rte nin bu gün açıkladığı vizyondur.


daha dizel motoru yapamayan (kendi tankına!), uçak motoru üretemeyen, dahası jet teknolojilerine vakıf olmayan iki sene sonra aya kendi teknolojisi ile ayak basabilmesi olsa olsa milletle dalga geçmektir.

millet 50-60 yıllık know howlar ile bile bir yere kadar gelebildiler ki sen hayırdrı? v2 roketi kullanmak istesen üretecek fabrikayı geçtim ar-ge yapacak yerin yok! Mühendislerin gitmiş.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol