adam lanza -filsözlük

adam lanza

1 /
amerikanzencisi
14 aralık 2012 tarihinde bir ilkokulu basıp 21 öğrenci ve 6 tane öğretmen ek olarak da 1 tane polisi öldürmüş kişi. olay yerine yüzlerce polis ve yüzlerce sivil insan geldikten sonra okulun içinde kafasına sıkarak intihar etmiştir. olay esnasında 20 yaşındaydı.
yaşasaydı şu an 28 veya 29 yaşında olacaktı. sandy hook ilkokulu saldırısı olarak bilinen saldırı columbine lisesi katliamı kadar ses getirmiştir. ve ülkeyi yasa boğmuştur. bu olay adına facebook grupları bile kurulmuştur. ölen çocukların ebeveynleri falan orada üzünçlerini birbirleriyle paylaşıyor. 20 yaşındaki katinin neredeyse hiç bir fotoğrafının veya videosunun olmaması işin şaşırtıcı tarafı. 2012 nin sonlarında yaşama veda etti. yani kalkıp da 2012 yerine 1912 de ölmedi. ki zaten 1912 de öeln birinin bile daha fazla fotoğrafı olur. adam lanzanın sadece çocukluğundan ve 16 yaşından kalma birer fotoğrafı vardır.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu