bir odada kapalı kalmak -filsözlük

bir odada kapalı kalmak

1 /
mamut
kendi isteğiyle eğlenceli belki biraz sıkıcı ama yine de bol kitap okumalı süreç olacaktır. ama birisi tarafından bir odada tutulmak hoş değil.
0
filsozluk
covid olmadan önce, aylarca odadan çıkmasam sorun olmaz dediğim, lakin covid olduktan sonra bir odaya hapis kalmak zorunda olduğumdan mütevellit, aslında çok güzel bir eylem olmadığını fark ettiğim zorunluluktur. anksiyete, depresyon ve depresif ruh halinin bedeninizi ele geçirdiği. hayatı sorguladığınız ve geçmişe yolculuklar yaptığınız bir süreç. umarım başınıza gelemez lakin gelirse en iyi çözüm kitap okumaktır. çünkü; kitap özgürleştirir ve insanı farklı dünyalara götürür.
0
harmonia
aktif bir insansanız yorucu bir eylemdir. telefonla kardeş olursunuz. yetmez üniversite arkadaşlarını bile ararsınız. okuyacak kitaplar da yolda olunca en mantıklısı tavanla bakışmak gibi duruyor.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu