elo -filsözlük

elo

1 /
mamut
#156999

geçmiş olsun yazarı. reklamcılık adına kendini feda eden bu yüce gönüllü yazarın bir gün beyin cerrahı başlığı altında yazmasından endişe ediyorum, kendisini kaybetmek istemeyiz.
0
harmonia
Allah gecinden versin ölürse mezar taşına bile reklam alacağından endişe ediyorum. mesajlara bakmıyor diye ona özel bildirim yolladık ama hala bakmıyor. entrylerinden linklerini aldığımız için öksüz, yetim ve manasız duran yazıları kalıyor. memnun kaldığı bu kadar ürünün tesadüf olmadığını düşünmeye başladım çünkü bir insanın aynı dönemde çatısı akar, motoru bozulur ve bu derece memnun olmaz, olmamalıdır. paralel evrende pollyanna olduğuna eminim ama ispatlayamam.
0
filsozluk
yeni açılan şirketimizin reklam ve pr işlerini yaptırdığımız firma. gerçekten çok başarılıydı, ellerinize sağlık. Bir keresinde reklamımızı yapmışlar, yöneticiler anlayamamış bile reklam yapıldığını.

0
filsozluk
Reklam yapmaması hakkındaki uyarıları fillemediği için çaylak olan yazar. Böyle olmasını kimse istemezdi. Hadi bir, iki neyse de yapmayın bu kadar. En azından bir geri dönün uyarı mesajlarına. Evet.
0
harmonia
Reklam içerik paylaşamaması konusunda kuralımızı ilettiğimiz halde mesajları açmayan yazardır. Sol frame aracılığıyla bu içeriklerinin kaldırıldığını kendisine bildirmek isterim.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu