fil sözlük satranç turnuvası -filsözlük

fil sözlük satranç turnuvası

1 /
hokage
Katılımcılardan al başino turnuvadan zaman bulamadığı için çekildiğini iletmemi istedi. Hükmen mağlup sayılmasını takiben rakibi hokage, bir üst tura çıkmıştır.
:)
0
harmonia
Arkadaşlar eşleşmeler sonucunda rakipler kendi aralarında üçer maç yapıp lütfen sonuçları bu başlığa yazsın. İlk tur bugün bitsin böylece ikinci tur için rakipleri duyuralım.
5
al başino al başino
i̇lk tur için bugün vardır belki müsait olmayanlar, iş güç vs. yarın ya da öbür gün oynansa “sen yoksun çünkü sen kazana düştün” denir mi bize acaba sevgili adminiçe :)
hokage hokage
bimresso - franz. kazanan 3-0 seri ile bimbresso
hokage hokage
kut -yengeç. kazanan 3-0 seri ile kut
bimbresso
kura çekimlerinin perde arkasında neler döndüğünü merak ettiğim turnuva. başka kırgınlığım yok. olacak bu iş. turnuvanın favorisiyle çok yakın gelecekte maçlarımızı yapacağız ayrıca. ben bi elenip geliyorum.
2
franz franz
estağfirullah, kibar trol'üm ben, göz önünde bulunduralım bunu .d.d.d
bimbresso bimbresso
ben de gizli trolüm ;)
hokage
Tüm sözlük yazarlarımıza selamlar,
Turnuva hakkında haklı eleştiriler yapan yazarlarımız var. Turunuvanın fazlaca amatör olduğubu hiçbir şeyin belili omadığını söyleyen bir yazar var. Gayet haklı. Ancak benim açımdan bakmaya davet ediyorum size.
Turnuvanın işleyişi nasıl olsun demişişim. Sadece 1 kişi dönüş yapmış. Haliyle bende bir şey yapamıyorum.
Dün gece bir program üzerinden yazarlarımızı rastgele eşleştirdim. Bu eşleştirme işlemini biraz geç yaptığımdan bu sabah bilgilendirmek istedim. Ne yazık ki fırsatım olmadı. Kusura bakmayın elimden bu kadar geliyor.
1
franz franz
amatörlük kısmını ben söylemiştim. buraya yazılan 3. entiriyi göz önünde bulundurabilirdiniz. sorun değil ama bir şekilde halledildi. hoş görün eleştiriimi
harmonia
Eşleşmelerin ekte olduğu turnavadır. Saatleri ve günleri yine konuşalım.

9
yengeç yengeç
@kut, haberleşelim.
kut kut
akşam 9-10 gibi olabilir. harmonia sen neden yoksun yahu?
harmonia harmonia
ben debh ile mücadele ediyorum kut odaklanamam büyük ihtimalle :)

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu