fil sözlük taşınma hataları ve merak ettikleriniz -filsözlük

fil sözlük taşınma hataları ve merak ettikleriniz

1 /
karakurum muallimi
youtube video'larının linki eğer alt satıra geçiyorsa video ekrana düşmüyor.

bkz/yputube/link tuşlarına basınca, yazılan yazıda imlecin nerede olduğuna bakılmaksızın karakterler direk sayfa sonuna gidiyor. önceden yazıyı seçtikten sonra bkz tuşuna basınca otomaik olarak parantez içine alınıyordu, çok kullanışlıydı, lütfen özellikle bunu dikkate alın.

0
turkluk ne yuce bir hediye
profil resmine tıklayınca açılan menüde en üstte "blog" yerine "profil" sekmesi olmalı. ayarlar sekmesi de çıkış'ın hemen üstüne yer almalı. hata değil ama harbi rahatsız ediyor bu tarz alışılmışın dışındaki şeyler.

edit: adamsın admin.
0
filsozluk
1000 tane saçma sapan ukdem vardı. Hepsi gitti. Bunların hesabını kim verecek? Kutay mı, harmonia mı, mamut mu, oralet mi, cadillac mı? Lütfen mağduriyetimi giderin.
0
karakurum muallimi
sözlük içi radyo yayını olacağından söz ediliyordu bir ara, onu kaldırdınız mı?

bir de belki aşırı bir istek olabilir lakin, yorum geldiği zaman bildirim panelinde farklı renkte gözükme şansı var mıdır? Zira tema yüzünden yorumlar gözden kaçabiliyor.
2
harmonia harmonia
radyo için her şeyi seçtik sayılır biraz güzel bir şey olsun istiyoruz o yüzden zaman aldı. diğer talebinizi de iletiyorum.
karakurum muallimi karakurum muallimi
teşekkürler.

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu