fil sözlük -filsözlük

fil sözlük

1 /
rock tribe
.net uzantısından .com'a geçmiş. kimse de haber etmiyor. aylardır tıklıyorum, yok gizlilik hatası veriyor yok başka hata. bugün artık dedim bir iletişim adresi bulayıp haber edeyim, meğer adres değişmiş kendi imkanlarımla fark ettim. hala hayatta olduğuna sevindiğim sözlüktür.
0
amerikanzencisi
keşke 2019 un başları yani fil sözlüğün kuruluşunun ilk aylarında keşfetseydim bunu dedirten uygulama. ama kısmet 2021 miş. neyse çok da geç kalmış sayılmam. umarım sözlüğün başına bir şey gelmez ve tıpkı diğer bilindik birkaç sözlük gibi varlığına yıllar boyu devam eder.
0
filsozluk
Çok yetkili bir abiden alınan bilgiye göre günün her saati entry girme imkanı veren sözlük. En bomba haberi de veriyorum. Konu sınırlaması da yokmuş. Japon yapıştırıcı gibi başlıklar açabilirsiniz. Caizdir.
0
esekherifindamadi
boyası akmış, gıcırdayan kapısı ruh titreten kürkçü dükkanım.

önüne gelene zımbo diyen bir aslan parçası vardı, sahi ona ne oldu? insan ister istemez arıyor. onuda mı ücretsiz izne çıkardınız yoksa allahsızlar.

eyer ki öyle bişiy olsun, hele olsun.
1
bimbresso bimbresso
aman bırakın o zımboyu da gelmesin geri
filsozluk
zımboların kovulduktan sonra arkasından salladıkları sözlük. onlara lafım yok. onlar zaten zımbo. dost yazarların da kafasını karıştırıyor arada sanırım. beni üzen nokta bu. kimsenin arkasından konuşmak istemem ama beni buna siz zorluyorsunuz. bahsedilen eski fil sözlük, admin/kurucu (adına ne derseniz) tarafından pek sallanmayan bir yerdi. satılmasa ölüme terk edilmiş haldeydi. bahsedilen başlıkta da görülebilir bu. o zaman ortada altay yönetimi yoktu daha. eski fil yok artık. bunu bilip devam etmeniz, etmemiz lazım. eğer birine kızacaksanız bu satın alan kişi değil, satan kişi olmalı. umarım anlatabilmişimdir.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu