gebermen için her gün dua ediyorum -filsözlük

gebermen için her gün dua ediyorum

1 /
joker
sosyal medya tacizleri. evrensel hukuk ve ifade hürriyeti temelinde bu tip sorunlar nasıl çözülür? çözülür mü? bilmiyorum. çok zor. ünlüyseniz, siyasetçiyseniz, kamusal kişilikseniz bunun kaçarı da yok. bence olmamalı da çünkü o katların getirdiği yan etkiler biraz da. lahanayı yerken kıtır kıtır sapına gelince me demek ne kadar doğru ve adil. övgüler mutlu ediyor, genellikle de övgüler, onaylar geliyor zaten ve bununla bizim gibi fanilerin asla göremeyeceği paralar, hayatlar, siyasi güçler vs. elde ediliyor. bi miktar ruh hastası manyağın küfürlerine de katlanıvereceksiniz, çok dert etmeyin. gerçek dertler edinin.
0
mamut
Bergüzar Korel'e, sosyal medya üzerinden bir takipçisinin gönderdiği mesaj. üstelik kendisi hamileyken ve karnındaki bebeğe de yakışıksız sözler kullanarak söylenmiş bir söz. Bergüzar Korel, bu mesajdan sonra özel mesaj alımı ve yorumları kapattı. bence en iyisini yaptı. sosyal medyaları bu yüzden sevmiyorum kimseyi memnun edemezsiniz ve laf da anlatamazsınız. lafa bak, dua ediyorum diyor bir de. itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı demişler.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu