israilin filistine yaptıkları -filsözlük

israilin filistine yaptıkları

1 /
kanocuya ahtapotla tokat atan fok
rabb zaten filistine cezasını vermiş;

osmanlı zamanında filistin cephesi vardı 30.000 askerimiz öldü orada sırf bir söylenti için karınları kör bıçakla kesilen onlarca genç asker var karınlarında altın var dendiği için ingiliz komutanlardan biri artık bunu engellemeye çalışmak için ellerinden geleni yaptıklarını ve dehşete düştüklerini söyler.

yetmedi senin o bela okuduğun israile kendileri sattılar bir ülkenin yüzde altmışını üstelik şu an 500 milyon nüfusu olan arap ülkeleri göt kadar ülke ile yoklukta olduğu halde baş edemediler. toprağını satan milletler yok olmaya mahkumdur.

(bkz:6 gün savaşı)

o çok sevdiğiniz hamas roketleri atıp atıp hastahanelere saklandı adamlar 1-2-3 kere uyarıp en sonunda başlarım siviline diyerek daldı yani o çok övdüğünüz hamastır filistinli militanlardır sivilleri kalkan olarak kullanacak tıynete sahip kanı bozuk şerefsizden başka bir şey değiller.

yetmediği gibi bu güne kadar ne türkiye hayrına bir iş yaptılar ne başka birşey daha da acısı bu şerefsizler sürüsüne üzülen tek milletiz. daha da acısı yaser arafat döneminde pkk militanlarını eğittiler, yetmedi silah desteği falan da verdiler.

her attığın mermi hedefini bulsun israil diyorum ben sadece.

kaldı ki ceza işini allah' a bırakmak yerine teknoloji, bilim gibi şeylerde gelişmek kafanıza bomba yağmasını engeller.

kaldı ki bu ülkede açlıktan intihar eden insanlar, işsizlikten intihar eden insanlar varken, bu ülke de gençlerin geleceği çalınmışken, ülkenin izzeti itibarı silkilip bırakılmışken başlarım sizin filistin duyarınızdan!

Uygur türkleri için ses yok,
ülkedeki fakirlik için ses yok,
ülkedeki işsizlik için ses yok,
çalınan 128 milyar dolar için ses yok,
ülkede aşı kalmamış ses yok ama filistin için var öyle mi?

gidin savaşın lan o zaman filistine tutan mı var? Geberirsiniz biz de kurtuluruz!
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu