kutay -filsözlük

kutay

1 /
harmonia
bir kerede on adam dövebiliyorum diye harmonia'yı kandırmış kurucudur. sonuç; alnımda sekiz dikiş, iki kolum kırık.

kamu spotu: birlikte kavgaya gitmeyin kenarda şarkı söyleyip, dayak yemenizi izliyor.

bahsi geçen şarkı;

0
bimbresso
öyle sanıyorum ki şu sıralar sözlükte kahverengi, cepleri bol yelekli arsa sahibi gibi iki eli arkasında, bileğin birini ötekinin avucuna almış şekilde volta atarken, "ulan ne güzel yapmışım bee" diyordur. güzel yapmış bence de.
0
bimbresso
dün akşam yapılması planlanan radyo yayınında kendisi için Cem adrian - mutlu yıllar parçasını istek olarak göndermiştim fakat trafonun patlayıp tellerin kopması sonucunda maalesef yayının bugüne ertelemesiyle ulaşamadı yerine. bugün yayını nasılda dinlemiyor diye yeniden istemedim. öyle işte. kendisine mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum. nice güzel yaşlar görürsün umarım sayın ve sevgili kutay.
2
yengeç yengeç
dünkü yayını dinleyecek miydi?
bimbresso bimbresso
belki dinlerdi :)
natlus
doğum günü kutlu olsun
bilmiyorduk, sözlüğün sahibi olacağım doğum gününüm yaklaşırken mail atardım bütün yazarlara, parti organizasyonu yaptırırdım.
sen bunu bir düşün, uyarı maili, parti organizasyon işini, yok ben sevmem diyorsan, ben çok severim, ayrıntıları konuşuruz :D
kutay hocam da pek mütevazıymış
iyi ki doğmuş, nice güzel ve mutlu yıllara, sevdiğinle, sözlüğün ile sağlıklı sıhhatli bir ömür diliyorum kendisine :)
0
filsozluk
kutay hocam a.k.a mekanın sahibi, geçmiş doğum günün kutlu olsun. bilseydim kutlardım valla. darısı sonra ki senelere. nice mutlu senelere. hep yanımızda olman dileğiyle.
0
harmonia
bir tatile Gittim, kimseler Doğum günü çocuğu dememiş mi dediğim müthiş insandır.

daha dün gibi paytak yürüdüğümü iddia etmeleri, ben ağlarken kulak zarı patlamasın diye türkü çığırmaları ve kulağımı çekip kaçmaları...
bazı insanlarla telepatik, garip bir bağınız vardır Ve kızsanız da günün sonunda yine orada olduğunu bilirsiniz. **

diyeceğim o ki;

"yaşamak çok nadir rastlanan bir şeydir. çoğu insan Sadece var olur."

her yaşın Gerçekten yaşadığını hissettiğin güzelliklerle dolsun. dünden, Bugüne Doğum günün kutlu olsun.


0
yengeç
Harmonia’dan sonra çokça saygı duyduğum sözlük kurucusu. Eski vakitlerde de sohbetimiz olmuştu orada bile seviyesi ile beni bu sözlüğe kazandırdı(harmonia’dan sonra). Her sözlüğe bir kutay lazım. İyi ki varsın kurucu yazar kutay.

Edit: beni sözlüğe kendisinin getirdiğini iddaa ediyor. Kötü haberi geçenlerde verdim. Umarım depresyonda değildir.
0
filsozluk
Kutay a.k.a big boss biricik fil sözlüğümüzün sahibi kendisi bizim için gece gündüz uğraşıyor buradan fil sözlüğü bize kazandırdığı ve açık görüşlü olup devrimsel yeniliklerin öncüsü olduğu için şahsen teşekkür etmek istiyorum. Allah yolunu açık etsin.
0
delibülük
görebilmek için teleskopa ihtiyaç bulunan,sadece sesini duymak için 15 radyo yayını beklediğim sözlük hünkarı.arayınca önce modlar açıyor teli sonra admine yönlendiriliyorsunuz.admin bir dilekçe yazıp yazı işlerine gönderiyor oradan kimlik fotokopisi ve ikametgah ile tekrar modlara teslim edip daha sonra admin eşliğinde yanına gidiyorsunuz.keyfi olursa konuşuyor.olmazsa tekrar aynı işlemleri baştan alıyorsunuz.
0
franz
çabalarına ve sözlüğe verdiği değere karşı tebrik ettiğim admin danesi.

bu yolda gösterdiği çabalar ile eminim kısa sürede fil sözlük çok iyi yerlere gelip sözlük alemi içerisinde ses getirecek ve başı çekmek için büyük bir adım atacak.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu