merve boluğur -filsözlük

merve boluğur

1 /
sebastian vettel
çok güzel kadındır özellikle ten rengi inanılmaz. lakin medyadan vs. kaçmaya çalıştıkça kovalıyorlar belli ki rahatsız oluyor inatla yapışıyorlar kadına. millet de yok kafayı yemiş sevgilisinden ayrılınca yok şöyle olmuş böyle olmuş. size yada bize ne bu kadının sosyal hayatından insanları azıcık rahat bırakmayı öğrenin, sosyal medyada sürekli görüyorum kafayı yemiş gibi analiz kasıyorlar kadın üzerinden.
rahat bırakın insanları, ünlü diye insanların hakkında konuşma hakkı yok kimsenin
0
kanocuya ahtapotla tokat atan fok
Ekşi de denk geldim evlilik ile her kararı annesine danışan yada annem aşağı annem yukarı davranan insanlardan bir yol olmadığını ben de gördüm kadın pek çok konuda haksız olabilir ama bu konuda sonuna kadar haklı.

Ben görüp arttırıyorum hayatının bir döneminde bile olsa yalnız başına yaşamamış adamdan ana kuzusu olur koca olmaz.


[youtube]https://www.youtube.com/watch?time_continue=491&v=bTp0fHDDHRQ&feature=emb_title[/youtube]
0
herakles
Kırmızı ruj denince akla gelen ilk Türk kadını. Murat dalkılıç ile olan birlikteliklerinin son bulmasının ardından bir de murat dalkılıç' in hande Erçel ile birlikte anılması oldukça yıpratmış olsa gerek ki pepsi gecesinde üzüntüsünü saklamaya çalışan biri gibiydi.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu