yatılı misafirlikte odada duyulan saat sesi -filsözlük

yatılı misafirlikte odada duyulan saat sesi

1 /
joker
ruh haline ve yorgunluk seviyesine göre etkisi farklılaşacaktır. bana yaşlı insanların huzur dolu evlerini anımsattı bu başlık nedense çoğu arkadaşın aksine. bastıramadığınız düşünceler ya da takıntınız mevcut ise evet rahatsızlık verir sürekli o sesi takiptesinizdir çünkü. bazen de umrunuzda olmaz ninni gibi gelir.
0
karakurum muallimi
o saati her türlü sustururum, hiç affetmem. zaten misafirliğe kalıyorsam muhtemelen samimi bir arkadaşımın yanındayımdır, o saati alır odasına gider, masasının üzerine bırakır çıkarım.


ben sizin saatinizi dinlemek zorunda mıyım yahu?
0
trgtkcn
Durum bende de aynı herhangi bir sorun teşkil etmese de tak tak dikkatimi çekmişti durumda . Saati çeviren dişlilere kadar düşünüyor insan yapanın da yaptı diyeninde felan :)
0
isterolsunisterseolmasn
Annem dahil zorunlu olmadıkça tercih etmediğim misafirlik şekli..
Değil saat, ortamdaki her eşya irite ediyor beni..
Saat sesine kendi evimde dahi tahammül edemiyorum, öyle ki kol saatlerinin sesini de duyabiliyorum,
Dolayısıyla ya saati odamdan çıkarıyorum ya da saati tamamen susturuyorum..
0
amerikanzencisi
sadece misafirlikte mi ? odamda ki eski nesil çalar saatin yanında uyurken kendimi , her an patlayabilen bir bombanın yanında uyuyormuş gibi hissediyorum.
hele o tik tak sesleri beynimde çınlıyor.
benim gibi uykusu hafif olanların büyük sorunlarındandır saat sesi...
0
mamut
uykuya dalmakta zorluk çekenlerin sinirini bozabilir. bir keresinde saatin pilini gevşetip ancak uyuyabildim. sonra sabah kalkınca yerine takmayı unutmamla birlikte durum anlaşıldı tabi.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu