elektrik kesintisi

Sebastian vettel
Hafta içleri çalıştığımdan haftasonlarını iple çeken bir insanımdır. Cuma günü işten sonra gece geç saatlere kadar film izlerim oyun oynarım vs. Neyse cuma yine standart rutini yaptıktan sonra yatağıma gittim, bu öldürücü sıcaklardan dolayı vantilatörü fulledim ve öğlene kadar uyumak için koydum kafayı.
Sonra birden gözüm açıldı. Birden diyorum çünkü uyurken geçirdiğim zaman bana 2dk gibi gelmiş ve ter içinde uyanmışım. İçimden düşünüyorum niye klima çalışmıyor niye terliyim lan ben diye. Sonrasında bir baktım elektrik yok
Evet elektrik yok
Tüm haftasonumun bombok geçeceğini gösteren şey bu oldu. Ne tekrar uyuyabiliyorsun sıcaktan, dışardan 300 desibelle çalışan jeneratörlerin sesi mi dersin, internet de yok aynı şekil.
arıza mı var ne kadar sürecek diye bakayım dedim, bakım var 5 6 saat sürecek demesinler mi ? Kan beyine nasıl sıçrıyormuş görmüş ve anlamış oldum. Zaten uykuyu sayarsak 30 saatlik haftasonum piç oldu sırf elektrik kesintisinden.

elo
Sanırım ilk sırada su gelmekte daha sonrasında elektrik geliyor. Su çok önemli ya. Elektrikte gerçi öyle. İnternet gidiyor onda da.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol