fil sözlük

0 /
Filsozluk
fil sözlük yazarları tarafından yönetilen herkese açık bir sözlük çalışmasıdır. bilgi edinmek, eğlenmek ve yeni arkadaşlarla tanışmak için oluşturulmuş sözlüktür.

edit : Sevgili Fil Sözlük yazarları,
Sözlüğümuzu kısa zamanda bol etkileşimli hâle getirdiğiniz için öncelikle sizlere teşekkür ederiz.

Sayımız günden güne artmakla birlikte önümüzdeki günlerde sizlerin de desteğini gözardı etmeden, birtakım teknik değişiklikleri ve iyileştirmeleri hayata geçireceğiz.
babamodemyok
biraz gelişim isteyen imkansız olmadığını gösteren sözlüktür. yalnız üye alımını çokta abartmamak gerek olduğunu düşünmekteyim. şurda biz bize takılalım işte
islakmendil
yeni sayılabicek bir sözlük olduğundan bazı hataları bulunan, bunları da her geçen gün azaltmasını bilen sıcacık ortama sahip sözlük.
gentleman
temel mantığı "okumak" ve "yazmak" , yeni nesile uygun bir jargon oluşturması, güzel hoş sohbetle birbirimizi ve okurlarımızı bilgilendiren eğlenceli bir mekan olması dileğiyle.
T: interaktif bir sözlük.
ssd
ssd olmayınca hızlı çalışmayan sözlük. neyseki ben geldim. ama benim nickimin açılımı solid state disc değil. seni seviyorum dilek.
T: interaktif bir sözlük.
ssd
3 harf ile başlık açtırmıyor.

seri başlık açtırmıyor.

kanal kısmı cok saçma ve yetersiz.

her sözlükte olan bügün girilmeyen entry'lerin de toptangösterilmesi çakallığını yapmışlar. o başlıkta sadece bugün yazılanları takip edemiyorsun. eskiden okuduğun entryleri de illa görüyorsun. bu kafayla 10 srne önce girilmiş entry'i getireceksin bana. olmaz.

mesaj atma özelliği icin yazarın teee profiline gitmem gerekiyor.

hayatı biraz kolaylaştırın lan. ben de burda takılayım. ben ekşi sözlük'te zaten yazıyorum. burada üst üste iki başlık açamayacaksam o google'a verdiğin reklam paraları boşa gider.

T: interaktif bir sözlük.
tylko
hoş sade kullanılışlı olmuş yalnız fs ikonu yerine fil yazmak daha iyi olur sonuçta biz fili sevip geldik
T: interaktif bir sözlük.
hunter
Reklam hoşuma gitti ve bir sözlüğe dahil olup elimden geldiğince bilgi paylaşmak istedim. Hadi bakalım.
T: interaktif bir sözlük.
the laker
Bir ricada bulunmak istiyorum sözlüğün daha da gelişmesi adına.
Geceleri gözlerimizin yorulmaması adına karanlık mod veya namıdiğer gece modu getirilmesi çok iyi olacaktır. Üstelik birçok yazar arkadaşı sevindirecektir.
T: interaktif bir sözlük.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol