kişisel sorunları sözlüğe yansıtmak

franz
(bkz:Geliyor gelmekte olan)

Bakınız dostlar, yetişkinliğin getirdiği olgunlaşma ile sorunlarınızı aranızda halletmeniz gerekir. Sözlük içinde problem olunca da bunu yine önce aranızda, daha sonra çözülemez ise avam kamarası olan mod ve admin topluluğu ile halletmeniz gerekir.

Burası sözlük. Sanallığın ve anonimliğin getirdiği cesaret ile birileri birbirine yazacak, birileri diğerlerine üstünde ne var diye soracak, birileri belki de küfürler edecek.

Yani evet bunlar hoş değil, olmamalı da. Fakat sosyal medya her ne kadar son 10-12 yılda revaçta olsa da, alışılmamış bir hayat tarzı nihayetinde. Haliyle herkesin kafasına tam oturmuş bir hali olması için biraz daha zaman geçmesi gerek.

Ancak, tüm bunların yanında, kendinizi de o kişiye benzetmeden, özelden yaşadığınız problemleri 'bu yazar tü kaka' diyerek ifşa etmeyip önce biraz daha olgun bir şekilde halletmelisiniz. Sözlükte sorunlarınızı halledecek iki adet engelleme butonu var. Farklı nick ile gelinirse akıl danışılacak sözlük yönetimi var, ki buranın yönetimi şimdilik küçük bir topluluk olsak da, yazdığım onca sözlüğe nazaran çok daha hızlı ve yardımsever kişilerden oluşuyor.

Lütfen, burası sizin blog sayfanız değil. Diğer yazarlar da sizin yazılarınıza dibi düşen fanlarınız değil.
elo
Sonuçta sözlükte gerçek kimliklerimiz kapalı. Kimin kim olduğunu göremiyoruz. İnsanlar tanımadığı birine daha rahat açılabilir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol