köfteci yusuf

harmonia🛡️
Köftesi ne kadar başarılıdır tartışılır ama fiyat performans açısından başarılı bulduğum zincir işletmedir. Kendilerine Sosu için ayrıca bir teşekkürü borç bilirim,Bildiğin çemen ama çokzel oluyor. Patates kızartması da birçok işletmeye göre oldukça lezzetli. Ekmek kadayıfı da güzeldir. Özetle fiyat performans açısından başarılıdır.
mamut
hizmeti, köftesi, tatlısı ve yine köftesi tartışmaya kapalı lezzete sahip olan restoran zinciri. nerde yersem yiyeyim köfteci Yusuf'un lezzeti bana daha cazip geliyor. hizmeti dışında işletme sahiplerinin de kişilikleri, yaptıkları işler ayrı güzeldir. geçenlerde medyada karalama kampanyası düzenlediler, Yusuf kardeşimi ezmeye çalıştılar ama köftesini yedik kendisini yedirtmeyiz.
saykalocist
Köftesi lastik gibi olan işletmedir. Niye bu kadar popüler oldu anlamış değilim. Gerçi bizim insanımız çikolatalı lokma tatlısını bile popüler etti, çok mânâ aramamak lazım.
5
mamut mamut
ama lezzetli bir lastik.
Sebastian vettel Sebastian vettel
tadı güzel olsun ve doyursun plastik yerim ben açıkcası katılıyorum mamuta. köfteci yusuf overrated doğru ama eleştirildiği kadar kötü değil. çikolatalı lokma daha kötü
saykalocist saykalocist
Mamut hocam ben tadını güzel bulmuyorum xd bir de onların kendine has sosları var. O da hiç hoş değil bence :d
saykalocist saykalocist
Sebastian vettel, çikolatalı lokma çok çok kötü... haklısın..
Sebastian vettel Sebastian vettel
yani seveni vardır diye kötü yorum yapmak istemedim de neyse
Çalıkuşu ❤
Bursa'dan geçerken önünde iki yüz metreye yakın kuyruk gördüğümde şoklara sürüklendiğim zincir restoran. İkili üçlüydü, düşünün insan kalabalığını. Yani büyük konuşmak olmasın ama asla kuyrukta beklemem, hele ki köfteci için.
magicmushroom
eti pek sevmediğim halde hele ki köfteyi hiç sevmediğim halde bu adamın köftesine bayıldım. kafam çok kıyaktı onun da etkisi olabilir.
ama şöyle de bi durum var, ekonominin hali ortada adamın köfteleri hesaplı diğer zincirlere göre e hal böyle olunca da bana ancak şunu demek düşer;

evet diyorum, bir dahaki turda daha başka şeyler bekliyorum.
üç evetle uğurluyoruz.
elephant
Biz sevemedik. Köfteler Soğuduğunda ortaya çıkan tat ve görüntü benden geçersiz not almıştır. Yerel yemekçilerin bile kaliteden ödün verdiği şu zamanlarda ben zincir firmalara daha mesafeliyim. Lisedeyken bi kaç kez kantinden hamburger yemiştim , onun tadına ulaşmak için geçmişe ışınlanmak gerek galiba :) endüstriyel üretimin doğal sonuçları.
elo
fiyat açısından ve servis hızlılığı açısından çok iyi ama at eti kullanılıyor diye söylenti çıktı ve kabul etti diye biliyorum o fikirlerimi değiştirdi açıkçası.
elo
Okulla birlikte Çanakkale ye gidiyorduk. Gece saat 12 de köfteci yusufa girdik. Çok pahalı bir yerdi. Bir tek köftelerimi bitiremediğime üzüldüm.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol