amerikanzencisi - filsözlük
  1. toplam entry 246
  2. takipçi 0
  3. takip edilen 0
  4. puan 5204
  5. statü triton
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 3 ay önce

seçici olmak

amerikanzencisi
çok seçici olmak her daim zararlıdır. ben kendimi bildim bileli hiç seçici olmadım. bazı yemeklerde yapıyordum ama maalesef. yine'de aşırıya kaçılmaması gerek. eğer ki dozu aşarsanız zararı size olur. daha çok her şeyi almaya alışmış , her istediği olan , bir dediği ikiletilmeyen ve özellikle'de çocukluk küçüklük zamanlarında çok yoğun ilgiye maruz kalmış daha doğru deyimiyle şımartılmış çocuklarda gözükür. bunlar ileri ki yaşlarında da bunu devam ettirir. zarardan başka bir şey değil.
0

11 mayıs 2021 kazan kentinde okul katliamı

amerikanzencisi
bu sabah rusya fedarasyonuna bağlı tataristan özerk bölgesinde kazan kentinde bir okulda silahlı 2 kişi katliam yaptı. 11 kişi yaşamını yitirirken (fail dahil 12) 4 kişi de yaralandı. tataristanın baş kenti kazan kentinde saat şu an türkiyede ki saat ile aynı zaten. tetikçilerden biri saldırıdan hemen önce sosyal medya hesabından bu saldırıyı yapacağını ve intihar edeceğini belirtmişti . ve intihar etti zaten.olayı dakikalar öncesinde ve intihar edeceğini dakikalar öncesinden haber eden kişi ölü bulunurken diğer tetikçi yakalandı. olay daha bugün işlendiğinden yani yeni olduğundan dolayı neredeyse hiç yok denilebilecek kadar az ayrıntı var şu anlık. tetikçilerin kimlikleri dahi yok ortada. isimlerini bile hala bilmiyoruz. tıpkı diğer okul baskınlarında olduğu gibi aylar sonra bu olayla ilgili bir çok detayın internete düşeceğini umuyorum.
0
1 /

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu