deli ormanli - filsözlük
  1. toplam entry 92
  2. takipçi 3
  3. takip edilen 2
  4. puan 3527
  5. statü plüton
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

aldatmak

deli ormanli
başıma gelen felaketten sonra yapmayacağım. bizim süt gibi hatunla aramız bozukken bir kaçak et keselim dedik. görünüşü başarılı bir türk kızı ayarladık. karanlıkta gideri vardı ama gün ışığıyla benden daha kıllı bildiğin bıyığı vardı. mecbur sütüme gidip biraz miyavladımda sağolsun affetti.
0

özür dilemek

deli ormanli
Sevdiğimiz insanları kırınca yaptığımız bir şey. Özür dilemek her zaman işe yaramaz ayrıca kırdığınız insana sarılmak gerekir. Ben bazı hatalarımıda seviyorum onlar için özür dilemem. Örnek olarak Türk kızı tespitlerimin hepsinin arkasındayım. Hiç özür dilemeyi düşünmüyorum.
0

fil sözlük'ün bir sosyal medya platformundan daha fazlası olması zarureti

deli ormanli
Altay sözlük olduğundan beri sözlüğü takip eder okurum. Benim diyen yazarın yazamayacağı bilgiler vardı. Harika yazarlar gördüm ama bu sözlüğe ekstra bir takdir katmadı aksine birer birer gittiniz. Mevlam kayıra diyenlerin ahırda beş ineği yönetemez olduğu açıkken bu neyin kafası ameneke. Yönetimden kimse ile bir samimiyetim yok hatta burada bir yazarın da beni sevdiğini zannetmiyorum ama havadan atıp tutana tahammül edemiyorum. İndeks falan yazılmış bu sözlük kaç kere adres değiştirdi. Bunun için tonla işlem var. İnsanların tek işi burada yaşamak mı olsun. Ne istediğinizi bile bilmiyorsunuz lan.
16

fil sözlük

deli ormanli
Ne kadar sazan var. Bir ağ atıyorum hepsi atılıyor. Aynalı sazanlar kilonuzu beş liraya satsam alan olmaz. Biride çıkıp ağa siz ne yapıyorsunuz dememiş puhaha. Türk kızı başlığına yazan okey nickli arkadaşa yine bir miktar katılıyorum ama aham aham nedir yahu. Bir diğeri arka planıma laf söyler. Toplama kampı ise söyleyin. inançlı insanım Allah beni sizinle mi sınıyor ya. Aham aham nedir lan çıldırıyorum. Puhaha.
0

okeye besinci adam

deli ormanli
Bugün bana takan yazarlardan en kibarı bu yazarmış. Kendisi bilsin diye söylüyorum hiç reddedilmedim. Hiçbir yaram yok sadece ne istediğimi biliyorum ve bunun içinde Türk kızı yok ise ne yapabilirim? Beni istemeyen bir kadına neden diyemiyorsam sizinde beni sorgulamaya hakkınız yok. Eğer düşünürsen Slav ırkta hayat var aslanım.
0
1 /

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu