filsozluk - filsözlük
  1. toplam entry 32019
  2. takipçi 25
  3. takip edilen 4
  4. puan 778412
  5. statü kutay
  6. rütbe yazar
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

7 şubat 2021 rys

filsozluk
yaklaşıyor, yaklaşmakta olan yayındır. heavy metal ile headbanglere doyamaycağınız bir yayın sizi bekliyor. deri ceketlerinizi ve ruhunuzda ki kıramadığınız zincirleri alıp, çıkın çıkın gelin fildaşlar. çünkü; metal müzik ile kırılacak bu zincirler ve bir gün özgür olarak uyanacağız.
0

iş hayatı

filsozluk
Son derece profesyonel ve duygusuzca yapılması gerektiğini düşündüğüm, hayatımızin çok büyük bir yerini kapsayan, günlük moodumuzu, hormon seviyelerimizi, fiziksel yorgunluk ve psikolojik yorgunluğa sebep olan ve yoğun olduğunda insanı çürütüp bir zombiye döşüştüren, hayati olgu.
0

türkiye'deki ahlak sorununun sebebi

filsozluk
Saptırılmış, anlaşılmamış, yanlış yönlendirilmiş ve siyasallaştırılmış, islam. Bunun sonucunda ahlakı sadece iki bacak arası sanan, hırsızlığı, dolandırıcılığı, hakka girmeyi ve eziyet etmeyi ahlaksızlık olarak görmeyen bir sığır sürüsü oluşmuştur. Naneden dizilerin ve sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla, aziz nesininde dedigi gibi çogunluğü aptallardan ve cahillerden oluşan halk, yanlış yönlendirilmiş ve ahlak kavramının içi boşaltılarak, daraltilmiş, sadece cinselliğe indirgenmiştir.
0
1 /

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu