yengeç - filsözlük

@yengeç

eskisiyle "stardust" yenisiyle "yengeç" hepsiyle müthiş bir insan. deniz kenarında karabatak izlemek favori etkinlikleri arasında.

  1. toplam entry 642
  2. takipçi 19
  3. takip edilen 15
  4. puan 33615
  5. statü jüpiter
  6. rütbe moderatör
  7. kayıt tarihi 2 yıl önce

fil sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yengeç
Doldum da geldim değil ama doldum ve geldim.
Her şeyiyle çok zıt şeyler kafamı karıştırıyor. Mesela yakın zamanda benden bir arkadaşımın isteyeceği şeyi uykulu bir şekilde yatağımdan kalkıp yapmayacağımı bilerek birinden isteyince gerçekleştirmesi benim için o insana değer verilmesi için küçük bir etken.
Benim o an kimse için yapmayacağım bir şeyin kendin için yapılması allahım muazzam bir his. Bir de yeni tanıştıysanız.
Öte yandan kendinize saygınızın kalmadığı anları en yakınlarınızın size hatırlatması çok acı. Gözlerinizden düşmeleri ve artık engeleyememeniz. Tahammül sınırında olmanız ama bir yandan da susmanız.
Bilemiyorum.
0

fil sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yengeç
Geceden beri açım sabahki kahvaltıyı düşünmekten sabah erken saatlerde kalktım. Dedim bir pancake yapayım üf böyle dolgun yumuşak yumuşak. Neyse markete gitmem lazım ama malum marmara bölgesi kar dolu bir de biraz yüksekte kalıyoruz x2 kar. Yürüyemem nefesim yetmiyor karda yürümeye. Kaliteli sayılacak bir suv araba var kapıda. Önü arkası camı falan kar dolu. Camı iyi kötü temizledim bu yeter dedim bana. Komşular, annem gidemezsin falan filan dediler yukarıdan camdan izliyorlar. Onun da bir baskısı var tabii. Neyse temizledim tabii önceden de çalıştırdım ısınsın diye. Karlardan falan uçarak çıktım ama nasıl gidiyorum hani mümkün olsa kendimi öbücem deli gibi. Gittim bir miktar hala yukarıdan dikizlenmekteyim. Sağa çektim ineyim dedim bi. Ayağımı dışarı atmam ile birlikte osmanlının yıkılışı gibi bir düşüşüm var aman allahım. Berem yüzümün yarısını kapadı doğru kelimeyse tam olarak götümün üstünde bütün hayallerim incindi. Neyse fazla şey yapmamak lazım. Bir cuma sabahına göre fazla heyecandı.
3
1 /

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

filsözlük nedir?


filsözlük her konuda güncel olarak fikirlerini belirten yüzlerce yazarı ile özgün bir tartışma alanıdır sürekli olarak güncel konulardan bilgilerini paylaşan yazarlar ile yeni bilgilere yol açan , gelişmeleri entryler ile bildiren yazar topluluğu