en yeni entryler - filsözlük

gece sessizliğinin dinlendiriciliği

amerikanzencisi
işlek bir cadde üzerine kurulu lüks , güzel bir dairede oturuyorsanız gece yarısı balkonunuza çıkıp o oldukça işlek caddenin bomboş olduğunu görürsünüz , ardınca sıralanmış sokak lambaları , kapısı kilitlenmiş restoranlar , kafeler , marketler , alışık olunmayan bir sessizlik , temiz bir hava...
ve balkonunuz dan uzaklara doğru bakarken o anlık insanın içine sinen güzel bir his...
ama eğer köyde oturuyorsanız bir yandan montunuz üzerinizde olur vaziyette sobanın başında ısınmaya çalışırken bir yandan da gelen kurt ulumaları sesi.. bu nedenlerden kaynaklı hiç de dinlendirici , güzel geçmeyebilir insanın gecesi.
ama kimi de sobalı bir eve gidip orada yatar pozisyondayken sobanın çıtırtısını dinlemeyi en güzel meditasyon olarak da görebilir
kısaca : bu tür hususların kişiden kişiye değişkenlik gösterdiğinden hem fikir olabiliriz.
0

jingleworld

filadam
Stok Muzik alabileceğiniz bir uygulama ve web sitesi olarak tanımlayabiliriz. Ortalama 30 saniye ile 3 dakika arasında profesyonellerin oluşturduğu ve telif hakkı sorunu yaşamayacağınız farklı kategorilerde pek çok müzik arşivini bu sitede bulmak mümkün. çizgi film, sinema, belgesel, reklamlar, anonim gibi farklı tarzlarda müzik kategorileri olmakla birlikte istediğiniz tarzları bulabileceğiniz geniş bir kategori arşivi bulunmakta.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. İnstagram adresleri de @jingleworld.com.tr
0

estetik

filadam
Güzellik anlayışıdır. Ben de bu kaygının zaman zaman esiri olurum. Ancak kesinlikle takıntılı bir şekilde değil. Günümüzde aynı zamanda önemli bir pazar hacmi olan bir sektörün öncü kelimesidir.
0

Kilo Aldırıcı

nur1özcan
kilo almakta zorlanan kişilerde, hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı, özel bitkilerden oluşmuş kilo aldırıcı toz gıda desteğidir. kilo aldırıcı, iştahınızı açarak gıda tüketiminizin artmasına, metabolizma hızınızın dengelenmesine ve almış olduğunuz gıdaların besin değerlerinin en etkili şekilde vücuda alınmasına yönelik bir üründür. ayrıca içerisindeki bitkiler sayesinde kıl kurdu ,tenya vs. gibi kilo almanıza engel olan faktörler varsa da bunların giderilmesine de yardımcı olur.
0

smart iptv

nur1özcan
ıp tv herkesin ulaşabileceği ve izleyebileceği bir platformdur. özellikle futbol maçlarının yayınlandığı ve genellikle bu sebeple kullanılan bir platformdur. ıp tv herkesin istemiş olduğu ve araştırarak sahip olmak istediği bir televizyon ortamıdır.
tanım olarak incelediğimizde aslında çok yabancı olmadığınız iki bölüm halinde değerlendirebiliriz ıptv‘yi. tv kısmı bildiğimiz anlamda televizyonu ifade ederken; ıp, yani ınternet protocol kısmı veri akışını ve yöntemini gösteriyor. bu ikisini birleştirdiğimizde en sade tanımıyla internet yoluyla veri akışı sağlayan ve neredeyse bir bilgisayar haline gelecek olan televizyonlardan bahsettiğimizi söyleyebiliriz. sunucuya size verilen kullanıcı adı ve şifre ile bağlanıyorsunuz. sonrasında dünyanın her yerindeki ulusal, uluslarası belgeselleri, futbol maçlarını, haber kanallarını vs rahatlıkla izleyebilirsiniz.
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol