survivor 2020 ünlüler gönüllüler

alfmn
Yaklaşık dört gündür psikopat gibi izlediğimdir. Oğlum bu ne lan. Guilty pleasure gibi. Yetmiyor panaromaları izliyorum. Öncesini bilmediğimden yutubtan eski videoları izleyip yarışmacıları tanıyorum. Paralel evrende gibiyim. Garip bir şekilde mutluyum. Dedim bunu bir yerde paylaşayım. Tanınmadığım bir yerde. Biri elenecek birazdan cok heyecanlı lan. Vallahi ironi değil hocam.
alfmn
Pota sistemini henüz kavrayamadım. Bir takımdan 3 diğerinden 2 aday çıktı. SMS birincisi söylüyor bunların ikisini. Neyse işin bu kısmı karışık ben de 4 günde çok kavramaya çalışmadım. Sayın filciler 2 takım var ama 5 aday var anlamadım ama böyle. Adaylar, aycan mert yasin cemalcan Sercan. Bunlardan elenen de SMS sıralamasına göre olacakmış. Ne saçma aq. Madem öyle survivor SMS çelınç olsaydı. Neyse yarın işe gidicem ama umrumda değil panaromayı da izlicem.
(işim Bakırköy Ruh ve sinir sağlığı hastanesinde bence asıl yatırılması gereken benim umarım farketmezler kıps)
alfmn
Evet sevgili filciler, mert isimli birey elendi. Fakat adam ölmüş gibi davranıyorlar. Teletabi gibiler. Hatta evrim isimli birey de ağlıyor. Ama karşı taraftan bir birey.
Not: Nisa çok tatlısın bebeyim,oyhş.
Not2: Allah kimseyi bu batağa düşürmesin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol