tercih meselesi diyerek etliye sütlüye karışmamak

mamut
biriyle flört ederken başkasına bakıldı gönül bu dediler, evliyken başkası sevildi ak/b*k savunmasına geçtiler, lgbt patlaması oldu velev ki sanane banane dediler. hepsini tercih meselesi diyerek savuşturduk. peki ya aldatılanın tercihi neydi? grup sekse katılanlardan birinde gönlü olanın tercihi neydi? ya da benim tercihim, tercih meselesi dediklerim tarafından saygıyla karşılandı mı? yoksa varoşluğa mı kurban gitti? herkesin eti sütü kendisine ama ben yoruldum gözümü kapatmaktan.
2
natlus natlus
mamut hocam alkış emojisi bırakıyorum
mamut mamut
hatalarımla yüzleşiyorum aslında, eyvallah natlus :/
isbu
Bu memleket etiyle sütüyle bizim be hocam her şeye karışmamız lazım.
Doğruya doğru
Yanlışa yanlış dememiz lazım.
bay sakal
Siyaset konuşulan bir ortamda yapılacak en mantıklı haraket.

Bizim insanımız kendi doğrusundan asla vazgeçmiyor, yanlış olsa bile. Bu da tartışmamızın ve konuşmamızın gereksiz olduğunu gösteriyor. Boş yere kalp kıracağınızan kenara çekilip etliye sütlüye karışmamak en doğrusu.
pamuk sekeri
benzer olaylar bunu yapan insanın başına geldiğinde aynı duyarsızlığı gösteremediği durum. cinsel tercihlerden bahsetmiyorum, mesela insan istediği kadar yavşak, sapık, hadsiz olabilir. pekala bu insanlar toplum tarafından görmezden de gelinebilir, ta ki toplumdaki görmezden gelen bu kişilerin bacısını/sevgilisini rahatsız edene dek. insanların tercihlerine sadece kendi hayatlarının sınırından dışarı çıkmadığında saygı duyabiliyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol