yağdır - filsözlük

fil itiraf

harmonia
Şu bir ayı aşkın zamanda her bir halt beni buldu diyebilirim. Üst üste çok kazık yedim, çok eski meseleler karşıma yine olmadık bir zamanda çıktı. Kime neyi anlatıyorum diye düşündüm. İnsanlara neden kendimi ifade etmek için çabalıyorum. Ben bir cümlede, bir anda bile durumu anlıyorken neden benim bağıra bağıra gelen üzüntülerime herkes sağır oluyor. Hayatta bana iyi gelen neleri yapıyorum? İnsanların hakkımda ne düşündüğü neden bu kadar önemli? Tam bunlarla boğulmak üzereyim yeşim aradı. Sadece üç cümle ile kötü hissettiğimi anladı. O kadar söylendi ki suratına kapatacaktım ama o sabırla inkarlarıma karşı çıktı. En sonunda da geliyorum harmonia dedi. Seni bilirim böyle böyle kafayı yiyeceksin. Ben çarşamba oradayım dedi. Birinin omzuna yaslanmayı, çıkıp geliyorum diyeceği dostu olmayı nasıl özlemişim. Bir diğer arkadaşımın tavsiyesi ile konuyu kapatıyorum;

"Eğer insanlar seni sevdiğini söylüyorlarsa bırak gitsinler harmonia. O insanlar bunu ispat etmek için çabalamıyorsa bu onların sorunudur. "

İtiraf kısmı şu; bundan sonra tüm ikili insan ilişkilerimde tek kriterim çabalamak olacak. Cidden sizi değerli gören herkes sizin için çabalıyor ve ben çabalama kotamı çoktan doldurdum.
3

bitcoin safiye

zümrüdü kanka
Kripto para aleminde Kılıktan kılığa girerek 40 kişiyi 600 bitcoin karşılığında yaklaşık 30 milyon lira civarında dolandıran safiye kişisinin lakabı. Bursa'da yakalanan bitcoin safiye, birçok kişiyi çarptığı aydın emniyetine teslim edildi. Kadın olduğu için kendisine aldananlar, kendisi kadar haysiyetsizdir bence. Başörtüsü ile alem yapan biri... Neyse kandil günü ağzımı bozmıyayım.

[url=https://www.ensonhaber.com/bitcoin-safiye-yakalandi.html]Bitcoin safiye[/url]
0

filsözlük


filsözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşabildiğin bir bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol